• Hizmetlerimiz
  • Avantajlarımız
  • İletişim

MEDİCA Ambulans Antalya’ da Hizmet Vermeye Başladı

CASSAS şirketler topluluğunun bir kuruluşu olan Medica Özel Ambulans Servisi, alanında uzman ekibiyle Antalya bölgesinde 2021 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Bütün ambulanslarımız son model araçlardan oluşmakta olup, CASSAS şirketler topluluğuna bağlı bir firma olan AC Ambulans tarafından üretilmiştir. AC Ambulans, aynı zamanda T.C. Sağlık Bakanlığına da ambulans temin etmekte faaliyete sokulan tüm ambulanslarımız Sağlık Bakanlığınca belirlenen kalite, standart ve yönetmeliklere tamamen uygundur.

Medica Özel Ambulans Servisi, kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ve mavi şeritli hasta nakil ambulansı ile Antalya’da Özel Ambulans hizmetleri alanında deneyimli ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Devlet Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastanesi ve Özel Hastanelerden taburcu olan hastalarımızın evlerine nakil işlemlerini özenle gerçekleştirmekteyiz. Vatandaşlarımız dışında rahatsızlanan turistlere de gerekli sağlık hizmeti hızlı ve hastane koordineli olarak verilmektedir. Huzurevi sakinlerinin hastaneye nakil ihtiyaçlarında ambulanslarımız değerli büyüklerimizin hizmetindedir.

İhtiyaç duyduğunuzda sizlere daha iyi hizmet vermek adına alanında uzman ekibimiz sürekli eğitimler almakta, tıbbi bilgileri güncel tutulmaktadır. Amcamız yüksek standartlı ve son model ambulanslarımızla en zorlu koşullarda bile hizmetimizin kesintisiz sürdürülmesidir.

Antalya, Serik, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Aksu, Döşemealtı, Kepez bölgelerinde acil durum hattımızdan 7/24 bizlere ulaşarak, Antalya bölgesinden, şehir içi ve şehir dışı hasta nakil işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. (444 38 48 veya 0242 229 20 10)