• Hizmetlerimiz
  • Avantajlarımız
  • İletişim

Hakkımızda

MEDICA Acil Sağlık Hizmetleri A.Ş. 2021 yılında Ankara’da CASSAS Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyete başlamıştır. Bu şirket çatısı altında da MEDİCA ÖZEL AMBULANS SERVİSİ kurulmuş olup, topluluğun yıllardan gelen bilgi birikimi, deneyimi ve kalite alt yapısını temel alarak çalışmaya başlamıştır. CASSAS Şirketler Topluluğunun en yeni üyesi olarak topluluğun geçmişinden aldığı gücü, ileri taşımaktadır. İnsan yaşamını önceleyerek kaliteli ve sürekli hizmet sunmayı hedefler.

Ankara' da 7/24 acil yardım desteği, şehir içi - şehir dışı ve uluslararası çeşitli organizasyonlarda tedbir amaçlı ambulans bulundurma ve her türlü hasta nakli gibi pek çok konuda hizmet MEDICA Özel Ambulans Servisi tarafından sunulmaktadır. Yabancı uyruklu hastaların acil yardım dışında hastaneye, Havalimanına veya ikametine nakil gibi talepleri de karşılanmakta olup, Çağrı Karşılama Merkezimiz konusunda deneyimli sağlık personeli ile hizmet vermektedir. Çağrı Merkezimizin numarası 444 38 48 dir.

Bununla birlikte, hastalarımızın kişisel verilerinin güvenliğine yüksek derecede önem verilmektedir. Bu doğrultuda hasta ve hasta yakınlarına ait her türlü kişisel veri,  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak muhafaza edilmektedir.

Bağlı olduğu topluluğun geçmişinden aldığı stratejik planlama yeteneği sayesinde hızlı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştiren MEDICA bu istikrarı sürekli kılmayı hedefler. Kısa sürede sektörde güvenilir ve bilinir bir isim haline gelmiş olup alanında ilk tercih edilen olmayı birinci hedefi olarak belirlemiştir. MEDICA sunduğu hizmetlerde CASSAS Şirketler Topluluğunun yıllar içerisinde oluşturduğu güvence ile hareket etmektedir. Hizmetlerinde topluluk bünyesindeki AC ARGE Şirketi tarafından üretilen ambulanslar kullanılmaktadır. Böylelikle verilen hizmetin kalitesi kurumsal bir anlayışla garanti edilir. Ambulanslarımızın en eskisi 2020 modeldir. Tıbbi cihaz ve iç donanımı, T.C. Sağlık Bakanlığı’ nın belirlediği kriter ve standartlara tam uygunluk göstermektedir.